Вход на сайт

Эл. почта:
Пароль:

Регистрация на сайте

Фамилия: Область:
Имя: Населенный пункт:
  Отчество: Номер телефона:
  Эл. почта: Компания:
   Пароль: Должность:
   Повторите пароль: Год начала работы:
   Фото:
   С правилами размещения объектов согласен

   Забыли пароль?

   Укажите эл. почту — мы вышлем Вам новый пароль для входа
   Эл. почта:

   Проблема на сайте

   Закрыть
   Ваш email:
   (необязательно)
   Расскажите нам, что случилось

   ПРО БЦГО АСНУ

   ____________________________________________________.jpgНаша організація докладає максимум зусиль, щоб ідеали, які прописані в Кодексі етики членів Київського міського відділення Асоціації фахівців з нерухомості (ріелторів) України, дійсно були свідомим вибором кожного в Асоціації, а його діяльність відповідала високим стандартам ринку нерухомості. 

   Асоціація фахівців з нерухомості (ріелторів) України - це найбільша відкрита громадська організація, яка об'єднує професійних ріелторів. 

   Ми готові до діалогу і співпраці з людьми та організаціями, які поділяють наше прагнення працювати цивілізовано. Члени асоціації активно беруть участь у суспільному житті, пишуть статті, виступають з доповідями, доносять нашу позицію всім зацікавленим особам. 

   Головні перспективи БЦМВ АФНУ полягають у більш тісній співпраці з депутатами, управліннями БМДА, іншими органами влади з метою оптимізації роботи на  ринку нерухомості і клопіткої роботи по розташуванню довіри до членів нашої Асоціації, тобто у створенні такої ситуації, коли споживач сам буде питати ріелтора - чи є він членом БЦМВ АФНУ, чи ні, віддаючи перевагу першому! 
     

   З повагою, Голова правління БЦМВ АФНУ  Герасименко Р. П.