Вхід на сайт

Ел. пошта:
Пароль:

Реєстрація на сайті

Призвіще: Область:
Ім'я: Населений пункт:
    По батькові: Номер телефону:
    Ел. пошта: Компанія:
      Пароль: Посада:
      Повторіть пароль: Рік початку роботи:
      Фото:
      З правилами розміщення об'єктів погоджуюсь

      Забули пароль?

      Вкажіть ел. пошту — ми надішлемо Вам новий пароль для входу
      Ел. пошта:

      Проблема на сайті

      Закрити
      Ваш e-mail:
      (необов'язково)
      Розкажіть нам, що сталось
      bcrielt.jpg

      РЕЄСТР СЕРТИФІКОВАНИХ ЧЛЕНІВ БЦ МВ АФН(р)У

      Реєстр сертифікованих членів БЦ МВ АФНУ  на 15.04.2023 р.

      н/п
      П  І  Б
      Організація
      № сертифікату Сертифікат дійсний  Телефон
      1
      Бабічева Людмила Володимирівна
      АН "Славен Дім" № 02973
      До 26.04.24 098-221-52-50
      2
      Березовська Ірина Олександрівна
      АН "Фортеця" № 02974
      До 26.04.24 096-949-07-99
      3 Бондар Віктор Петрович м. Гребінки № 00817 До 10.01.26 067-888-54-83
      4 Богатирьова Юлія Юріївна АН “Адамант”
      097-590-67-99
      5 Верещак Оксана Володимирівна АН “Благовіст” № 
      098-078-55-79
      6 Волошина Олена Петрівна АН "Вавілон" № 02129 До 26.04.24 097-731-32-85
      7 Волошина Ольга Вікторівна АН "Маклер" № 01624 До 26.04.24  067-308-50-10
      8 Водотовка Вячеслав Петрович м. Кагарлик № 2629 До 19.02.23 067-505-91-05
      9 Герасименко Руслан Петрович
      АН "Благосвіт Нерухомість" № 00226
      До 26.04.24 067-808-03-98
      10 Глушко Олена Анатоліївна
      ФОП  "Глушко О.А." № 02976
      До 26.04.24 097-522-64-42
      11 Горобець Юлія Олександрівна
      АН "Масштаб" № 02975
      До 26.04.24 097-420-67-10
      12 Горячко Людмила Володимирівна АН "ДОМ com.ua" № 01814 До 19.02.23 067-128-68-28
      13
      Дорош Ірина Ігорівна
      АН "Відродження" № 02977
      До 26.04.24 067-342-73-83
      14 Жежеринська Яніна Олексіївна АН “Ключі” № 03467 До 10.01.26 096-747-41-04
      15
      Зінченко Юлія Миколаївна АН "Злагода" № 2632 До 19.02.23 067-744-63-38
      16
      Карпусь Яна Петрівна
      АН "Prime Estate" № 01813
      До 26.04.24 067-449-31-40
      17 Костенко Роман Павлович АН "Максимум" № 03156 До 09.08.24 067-288-77-68
      18 Кучма Олена Андріївна
      АН "Deluxe" № 02978
      До 26.04.24 097-279-52-42
      19 Кшевінська Людмила Валентинівна
      АН "Перспектива" № 02980
      До 26.04.24 068-059-12-26
      20 Любімська Оксана Володимирівна АН "Квадратний метр" № 02633 До 19.02.23 096-775-05-18
      21 Марченко Тетяна Вікторівна АН "Максимум" № 01633 До 26.04.24 096-292-67-56
      22 Морський Роман Миколайович АН "Максимум" № 
      096-962-92-74
      23 Нестеренко Алла Петрівна АН "Дім Мрій" № 02635 До 26.04.24 097-882-80-29
      24 Оберемчук Галина Олександрівна АН "Пріорітет" № 01634 До 26.04.24 096-556-63-90
      25 Оберемчук Руслан Миколайович АН "Пріорітет" № 
      067-326-30-63
      26 Озадовская Інна Іванівна АН "Стандарт" № 2636 До 19.02.23 067-795-30-15
      27 Олійник Валентина Миколаївна
      АН "Комфорт" № 02981
      До 26.04.24 097-308-72-69
      28 Пацуріна Олена Миколаївна
      АН "Імперіал" № 02985
      До 26.04.24 067-478-63-77
      29 Плюшко Інна Василівна
      АН "Щасливий Дім" № 02986
      До 26.04.24 067-284-49-17
      30 Подхалюзіна Олена Миколаївна АН “Наш Дім” № 
      097-100-55-03
      31 Пономаренко Людмила Володимирівна АН “777” № 01812 До 10.01.26 067-230-98-61
      32 Прихідько Юлія Миколаївна АН “ Оберіг” № 03466 До 10.01.26 068-307-07-74
      33 Проценко Світлана Миколаївна
      АН "Світ Нерухомості" № 01118
      До 26.04.24 098-320-52-52
      34 Рабенок Валерій Борисович АН "Гриф" № 1627 До 19.02.23 067-508-13-59
      35 Рабенок Ольга Миколаївна АН "Гриф" № 1628 До 26.04.24  067-744-71-58
      36 Рисіч Віталіна Степанівна
      АН "Світоч" № 02137
      До 23.11.24 098-749-12-38
      37 Рубан Олена Ігорівна АН "Ексклюзив" № 02138 До 23.11.24 067-688-14-28
      38 Рубан Руслан Вячеславович АН "Ексклюзив" № 963 До 23.11.24 098-849-72-52
      39 Рудакова Анастасія Олегівна АН "Династія" № 2638 До 19.02.23 098-603-46-64
      40 Рябоконь Олександр Васильович
      АН "Квартландія" № 02983
      До 26.04.24 050-381-02-36
      41 Савенко Михайло Леонідович АН “Норма” №  До  097-424-04-79
      42 Сербін Тетяна Олександрівна
      АН "Троя" № 02982
      До 26.04.24 098-130-35-12
      43 Сидорянська Світлана Володимирівна АН “Ізумруд” №  До 097-019-17-92
      44 Сліпченко Віта Миколаївна
      АН "E-Vita" № 02984
      До 26.04.24 098-633-67-72
      45 Снігур Віта Олександрівна АН “ Вітеп+” № 
      067-494-17-40
      46 Стасюк Людмила Василівна
      АН "Маєток" № 01632
      До 26.04.24 096-730-00-72
      47 Тихомирова Наталія Іванівна АН "Rich House" № 02694 До 26.04.24 098-000-27-00
      48 Тутик Інна Василівна АН "Альфа Дім" № 01620 До 26.04.24 097-230-15-52
      49 Усманова Людмила Садат-Галіївна
      ФОП "Усманова Л.С" № 02987
      До 26.04.24 068-703-79-50
      50 Швець Світлана Василівна АН "Світоч" № 01637 До 23.11.24 097-229-82-25
      51 Цимбаленко Наталія Віталіївна АН “Моноліт” № 03465 До 10.01.26 097-487-58-58
      52 Шелест Тетяна Валеріївна
      АН "Ріелті Сіті" № 02988
      До 26.04.24 067-187-88-99
      53 Широкоступ Юрій Іванович АН “Злагода” №  До 096-497-73-30