Вхід на сайт

Ел. пошта:
Пароль:

Реєстрація на сайті

Призвіще: Область:
Ім'я: Населений пункт:
  По батькові: Номер телефону:
  Ел. пошта: Компанія:
   Пароль: Посада:
   Повторіть пароль: Рік початку роботи:
   Фото:
   З правилами розміщення об'єктів погоджуюсь

   Забули пароль?

   Вкажіть ел. пошту — ми надішлемо Вам новий пароль для входу
   Ел. пошта:

   Проблема на сайті

   Закрити
   Ваш e-mail:
   (необов'язково)
   Розкажіть нам, що сталось
   bcrielt.jpg

   ПРО БЦ МВ АФН(р)У

   IMG_8673.jpeg  Наша організація докладає максимум зусиль, щоб ідеали, які прописані в Кодексі етики членів Білоцерківського міського відділення Асоціації фахівців з нерухомості (ріелторів) України, дійсно були свідомим вибором кожного в Асоціації, а його діяльність відповідала високим стандартам ринку нерухомості. 

   Асоціація фахівців з нерухомості (ріелторів) України - це найбільша відкрита громадська організація, яка об'єднує професійних ріелторів. 

   Ми готові до діалогу і співпраці з людьми та організаціями, які поділяють наше прагнення працювати цивілізовано. Члени асоціації активно беруть участь у суспільному житті, пишуть статті, виступають з доповідями, доносять нашу позицію всім зацікавленим особам. 

   Головні перспективи БЦ МВ АФН(р)У полягають у більш тісній співпраці з депутатами, управліннями БМДА, іншими органами влади з метою оптимізації роботи на  ринку нерухомості і клопіткої роботи по розташуванню довіри до членів нашої Асоціації, тобто у створенні такої ситуації, коли споживач сам буде питати ріелтора - чи є він членом БЦ МВ АФН(р)У, чи ні, віддаючи перевагу першому! 
     

   З повагою, Голова  БЦ МВ АФН(р)У  Богатирьова Юлія Юріївна