Вхід на сайт

Ел. пошта:
Пароль:

Реєстрація на сайті

Призвіще: Область:
Ім'я: Населений пункт:
  По батькові: Номер телефону:
  Ел. пошта: Компанія:
   Пароль: Посада:
   Повторіть пароль: Рік початку роботи:
   Фото:
   З правилами розміщення об'єктів погоджуюсь

   Забули пароль?

   Вкажіть ел. пошту — ми надішлемо Вам новий пароль для входу
   Ел. пошта:

   Проблема на сайті

   Закрити
   Ваш e-mail:
   (необов'язково)
   Розкажіть нам, що сталось
   bcrielt.jpg

   ПРАВИЛА РОЗМІЩЕННЯ ОБ'ЄКТІВ І ЗАЯВОК В CЕТ БІЛОЦЕРІВСЬКОГО МІСЬКОГО ВІДДІЛЕННЯ АФН(р)У


   • 1. Розміщувати Об'єкти і Заявки в СЕТ АФН(р)У мають право тільки зареєстровані Користувачі Порталу АФН(р)У. При цьому дотримання даних Правил обов'язкове для всіх користувачів СЕТ Білоцерківського міського відділення АФН(р)У.

     

    2. Зареєстрованим користувачем порталу СЕТ АФН(р)У має право стати ріелтор - член АФН(р) або працівник підприємства, в якому працює член АФН(р)У (на одного члена АФН(р)У може приходитись не більше п'яти працівників, при цьому керівник підприємства обов'язково особисто надає їх список Модератору та в подальшому несе повну відповідальність за їх дії).

     

    3. Обов'язковою умовою реєстрації є розміщення користувачем особистої фотокартки. Подальша зміна її на логотип або фотокартку не користувача не допускається. До користувачів, які здійснили це, можуть бути застосовані санкції, передбачені п. 20 Правил.

     

    4. Кількість розміщуваних Користувачем ексклюзивних Об’єктів і Заявок необмежена, не екслюзивних Об'єктів не може перевищувати 25 на одного Користувача.

     

    5. Термін розміщення Об'єкта або Заявки в СЕТ АФН(р)У необмежений.

     

    6. Підтвердження актуальності Об'єкта або Заявки - необмежене за часом і кількістю разів, але повинно здійснюватися не рідше, ніж раз на місяць.

     

    7. Користувач має право розміщувати інформацію тільки про актуальні об'єкти нерухомості, з власниками яких укладено ексклюзивний договір. Постановка позначки «ексклюзивний» можлива тільки у випадку, якщо Користувачем укладено з власником Об'єкта нерухомості письмовий ексклюзивний договір з обов'язковою сплатою винагороди власником Об'єкта нерухомості. Користувач повинен завантажити скан-копію або фото ексклюзивного договору (конфіденційна інформація щодо власника і винагороди може бути прихована) в розділ «Документи (прихована інформація - тільки для членів АФН(р)У)».

     

    8. «Платність» ексклюзивного договору передбачає постановку позначки «Без комісії» в картці Об'єкта. При цьому Ріелтор, що розмістив об'єкт в СЕТ, не має права претендувати на комісійну винагороду з боку ріелтора покупця (орендаря).

     

    9. Користувач зобов'язаний розмістити в СЕТ АФН(р)У всі свої ексклюзивні об'єкти.

     

    10. Користувач зобов'язаний розміщувати в СЕТ АФН(р)У кожен свій новий ексклюзивній об'єкт протягом 24 годин після укладання договору.

     

    11. Забороняється розміщення «збірних образів», «заманух» та іншої інформації, що не відповідає конкретному об'єкту нерухомості.

     

    12. При розміщенні Об'єкта або Заявки Користувач зобов'язаний заповнити всі поля, обов'язкові до заповнення, і розмістити не менше п'яти фотографій та бажано плану Об'єкта.

     

    13. Публічна пропозиція винагороди ріелтору покупця/орендаря, зроблена шляхом заповнення відповідних полів в картці Об'єкта «Плачу комісію, %» (заповнюється тільки у випадку укладання письмового «платного» ексклюзивного договору з власником об'єкта), є добровільно взятим на себе зобов'язанням і може служити доказом при виникнення суперечки про поділ комісійної винагороди.

     

    14. Якщо з представленим Користувачем на СЕТ АФН(р)У об'єктом відбулись зміни, наприклад, змінилися ціна, умови продажу або інше, Користувач зобов'язаний внести їх на протязі 24 годин.

     

    15. При підписанні Попереднього договору Користувач зобов'язаний протягом 24 годин поставити відмітку «під завдатком» в картці Об'єкта, а при реалізації Об'єкта -протягом 24 годин видалити його, вказавши при цьому реальну суму угоди.

     

    16. При видаленні Об'єкта або Заявки Користувач зобов'язаний вказати справжню причину видалення і, якщо це актуально, реальну ціну угоди. Така інформація в знеособленому вигляді (без координат Користувача і конкретної адреси Об'єкта) потрапляє і зберігається в Базі реальних угод, яка доступна тільки авторизованим користувачам Порталу АФН(р)У.

     

    17. При формуванні вибірки з бази об'єктів за замовчуванням обираються тільки об'єкти з позначкою «ексклюзивний» та «без комісії», актуалізовані не більше, ніж один місяць тому і представляються в порядку зменшення дати актуалізації, а в рамках однієї дати - у порядку збільшення ціни.

     

    18. Особою, яка має право контролювати правильність роботи Користувача, є Модератор регіонального СЕТ АФН(р)У. Вказівки Модератора є обов'язковими до виконання, але можуть бути оскаржені за наявності підстав у Правлінні Регіонального відділення АФН(р)У або Арбітражної комісії АФН(р)У.

     

    19. Порушенням роботи з СЕТ АФН(р)У вважаються:

    • розміщення інформації про неіснуючі об'єкті або дублі;

    • відсутність менше п'яти фотографій об'єкта;

    • некоректна вказівка параметрів об'єкта (поверх, метраж, стан і т. д.);

    • некоректна вказівка умов продажу об'єкта (ціна, оподаткування операції, розділ комісійної винагороди);

    • необґрунтована постановка позначки «ексклюзивний» та «без комісії»;

    • несвоєчасна постановка позначки «Під завдатком» і видалення об'єкта після його продажу або здачі в оренду;

    • некоректне видалення Об'єкта;

    • недотримання взятих на себе зобов'язань по розділу комісійної винагороди;

    • розміщення користувачем більше 25 об'єктів.

     

    20. До користувачів, які порушили ці Правила, можуть бути застосовані такі санкції:

    • письмове попередження з вимогою в тижневий термін виправити вказане Модератором порушення;

    • тимчасове, на один місяць, відключення акаунта Користувача;

    • блокування акаунта Користувача з пропозицією ініціювати перед Регіональним відділенням виключення такого Користувача з АФН(р)У.