Вхід на сайт

Ел. пошта:
Пароль:

Реєстрація на сайті

Призвіще: Область:
Ім'я: Населений пункт:
  По батькові: Номер телефону:
  Ел. пошта: Компанія:
   Пароль: Посада:
   Повторіть пароль: Рік початку роботи:
   Фото:
   З правилами розміщення об'єктів погоджуюсь

   Забули пароль?

   Вкажіть ел. пошту — ми надішлемо Вам новий пароль для входу
   Ел. пошта:

   Проблема на сайті

   Закрити
   Ваш e-mail:
   (необов'язково)
   Розкажіть нам, що сталось
   bcrielt.jpg

   СЕТ БЦ МВ АФН(р)У

   • Система ефективної торгівлі СЕТ АФН(р)У

     

                 АФН(р)У ставить перед собою і вирішує ряд завдань - політичні, соціальні та економічні. Найближча і зрозуміла для кожного члена - економічна, і в цій частині наша мета - стати ефективніше і «дорожче» всіх інших учасників ринку, при цьому залишаючись в рамках законодавства і не вбиваючи конкуренцію і свободу вибору. Одним із засобів реалізації поставлених цілей є Портал АФН(р)У і сервіси, реалізовані на Порталі.

    Поступовий розвиток існуючих на Порталі баз даних, зв'язків між ними, проявлення правил роботи дозволило нам виділити цю функцію порталу в окремий проект - Система Ефективної Торгівлі або СЕТ АФН(р)У. Ідеологія СЕТ - робота в режимі В2В (бізнес для бізнесу), не забуваючи при цьому про зручність наших клієнтів.

     
                    Що робить СЕТ АФН(р)У унікальним:

    - єдина БД, на 100% належить і керована громадською організацією;

    - некомерційна БД, в основі стоять інтереси членів АФН(р)У - учасників бази, а не отримання прибутку;

    - БД безкоштовна для членів АФН(р)У та їх співробітників;

    - інформацію в БД розміщують тільки професійні ріелтори;

    - обов'язкова персональна авторизація та персональне розміщення інформації, що підвищує рівень довіри до неї;

    - СЕТ не нав'язує і не встановлює правил взаємовідносин між учасниками бази і між ріелтором і клієнтом, але фіксує оферти і досягнуті домовленості і володіє ресурсом для примусу до виконання обіцяного в особі Арбітражної комісії АФН(р)У;

    - СЕТ в першу чергу інформаційна, а не рекламний майданчик, тому в рамках проекту відсутні часто використовувані в інтернеті рекламні прийоми;

    - створені умови для роботи з усіма регіонами України та з усіма типами нерухомості; - в рамках БД проводиться модератором сайту моніторинг «чистоти» і актуальності інформації, відсутність дублів і «збірних образів» об'єктів.

                          Складовими частинами СЕТ є:

    1.    База об’єктів – охоплює всі регіони України та всі типи нерухомості.

    2.    База реальных угодунікальний сервіс, відкритий тільки для учасників СЕТ.

    3.   База заявок – працює в автоматичному режимі, пов'язана з базою об'єктів, шукає свіжу інформацію, навіть коли ви не в мережі.

    4.    База ріелторів  та агентств – ви можете легко знайти партнера, в тому числі і для міжрегіональних угод, поспілкуватися з ним у чаті, зафіксувати досягнуті домовленості.

              Головне обмеження проекту - «чистота» і актуальність інформації, дотримання оферт і досягнутих домовленостей. В іншому учасники СЕТ самі визначають, що і як просувати і за якою методикою працювати з клієнтами і партнерами. Всі бази зроблені простими у використанні, з мінімалістичним дизайном і інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. Інформацію легко розміщувати, оновлювати або видаляти. Передбачена можливість скачування інформації для розміщення її, наприклад, у себе на сайті.

              Ефективним даний інструмент роблять як ідеологія проекту, так і його постійний розвиток і просування. Розвиток даного проекту і постійне залучення нових учасників - одне з пріоритетних завдань місцевих відділень АФНУ та Комітету з інформаційних технологій. Крім того йде постійне просування СЕТ в мережі по десяткам найбільш популярних пошукових фраз.

    Існуючі сервіси постійно поліпшуються, йде робота над створенням нових. Всі питання, пов'язані з розвитком і поліпшенням СЕТ АФНУ можна обговорити у відповідних обговореннях  на нашому форумі, ваші пропозиції обов'язково будуть почуті.