Вхід на сайт

Ел. пошта:
Пароль:

Реєстрація на сайті

Призвіще: Область:
Ім'я: Населений пункт:
    По батькові: Номер телефону:
    Ел. пошта: Компанія:
      Пароль: Посада:
      Повторіть пароль: Рік початку роботи:
      Фото:
      З правилами розміщення об'єктів погоджуюсь

      Забули пароль?

      Вкажіть ел. пошту — ми надішлемо Вам новий пароль для входу
      Ел. пошта:

      Проблема на сайті

      Закрити
      Ваш e-mail:
      (необов'язково)
      Розкажіть нам, що сталось
      bcrielt.jpg

      Новини RSS

      • 31 травня 2017, 19:08 переглядів: 4841

        Дети членов АСНУ смогут отдохнуть в «Артеке» по специальной цене

        index.jpg

        Специальное предложение для детей членов АСНУ от детского лагеря с мировым именем.

        Автор: Press Secretary

      • 29 травня 2017, 11:43 переглядів: 4354

        ХХІ МЕЖДУНАРОДНАЯ КОНФЕРЕНЦИЯ АСНУ. ДЕНЬ 2. ЧАСТЬ 2.

        20170520_152041.jpg

        Предлагаем вашему вниманию очередной репортаж с ХХ Международной конференции по недвижимости, которая прошла 19-21 мая в Харькове

        Автор: Press Secretary

      • 26 травня 2017, 15:24 переглядів: 4311

        ХХІ МЕЖДУНАРОДНАЯ КОНФЕРЕНЦИЯ АСНУ. ДЕНЬ 2. ЧАСТЬ 1.

        20170520_105717.jpg

        Новый репортаж с 20 мая ХХІ Международной конференции АСНУ

        Автор: Press Secretary

      • 25 травня 2017, 18:28 переглядів: 3865

        Участники ХХІ Международной конференции могут получить презентации спикеров

        logo_Kharkov.jpg

        Вниманию участников Конференции АСНУ!

        Автор: Press Secretary

      • 24 травня 2017, 15:33 переглядів: 4110

        ХХІ МЕЖДУНАРОДНАЯ КОНФЕРЕНЦИЯ АСНУ. ДЕНЬ 1. ЧАСТЬ 3.

        20170519_175344.jpg

        Новый репортаж с ХХІ Международной конференции АСНУ, которая прошла в Харькове 19-21 мая и вызвала огромный ажиотаж среди украинских и зарубежных специалистов по недвижимости

        Автор: Press Secretary

      • 23 травня 2017, 12:16 переглядів: 3993

        ХХІ Международная конференция АСНУ. День 1. Часть 2.

        20170519_151130.jpg

        Продолжаем серию репортажей с ХХІ Международной конференции "Рынок недвижимости", которая проходила 19-21 мая 2017 г. в Харькове и собрала более 300 участников и более 40 спикеров из разных регионов и даже стран.

        Автор: Press Secretary

      • 22 травня 2017, 18:44 переглядів: 4485

        ХХІ Международная конференция АСНУ. День 1. Часть 1.

        20170519_104652.jpg

        Мероприятие успешно стартовало. И уже до обеда все присутствующие были вовлечены в очень актуальную сегодня для украинских риелторов дискуссию о регулировании профессиональной деятельности.

        Автор: Press Secretary

      • 19 травня 2017, 16:44

        УВАГА!

         Засідання Клубів (Клуб спільних угод (КСУ) та Клуб директорів (КД) відбудеться у вівторок 
        23 травня  2017 р.     в 14  год  в конференц-залі  кафе Тамада (Леваневського, 64).     ЯВКА ОБОВ"ЯЗКОВА (незалежно від участі)

             Подавати заявку на презентацію та підтвердити свою присутність на засіданні потрібно:
           Рабенок Ользі   (067) 744-71-58    та   grifdom@ukr.ner

        Прохання до всіх членів: віднестися серйозно та відповідально до роботи БЦ відділення АСНУ. 

        Повідомити про присутність на засіданні та презентацію ПОТРІБНО  

        до   12 год  20 травня  (субота)

        Плідної нам співпраці!

        Автор: Озадовська Інна Іванівна

      • 19 травня 2017, 11:30 переглядів: 3803

        7 чудес Харькова

        logo_Kharkov.jpg

        19 мая для участников и гостей Международной конференции состоится интересная обзорная экскурсия по Харькову под названием "7 чудес Харькова", которая поможет вам ближе познакомиться с городом, почувствовать его дух и атмосферу.

        Автор: Press Secretary

      • 17 травня 2017, 11:20 переглядів: 3949

        АСНУ на национальном телевидении

        images11.jpg

        Президент АСНУ Юрий Пита выступил экспертом на канале 1+1

        Автор: Press Secretary

      • 16 травня 2017, 19:12 переглядів: 4064

        Спешите принять участие!

        8e11986213debb93d95f8200f8c6ba11.jpg

        А вы знаете, почему обязательно нужно быть в Харькове 18 мая?

        Автор: Press Secretary

      • 16 травня 2017, 16:53 переглядів: 3878

        ВНИМАНИЮ УЧАСТНИКОВ И ГОСТЕЙ КОНФЕРЕНЦИИ!

        logo_Kharkov.jpg

        Для участников конференции будет организован трансфер на локацию гала-ужина. Пожалуйста, ознакомьтесь с подробностями.

        Автор: Press Secretary

      • 16 травня 2017, 14:00

        Перше засідання клубів

        16 травня в кафе  “Тамада” відбулося перше засідання Клубу спільних угод та Клубу директорів. Проведено презентацію ексклюзивних об’єктів. Цей старт виявився вдалим і корисним. Подяка учасникам комітету з навчання Гапоновій Світлані та Рабенок Ользі за оргацізацію.

         

        Автор: Озадовська Інна Іванівна

      • 16 травня 2017, 14:00

        Перше засідання клубів


        16 травня в кафе  “Тамада” відбулося перше засідання Клубу спільних угод та Клубу директорів. Проведено презентацію ексклюзивних об’єктів. Цей старт виявився вдалим і корисним. Подяка учасникам комітету з навчання Гапоновій Світлані та Рабенок Ользі за оргацізацію.

        Автор: Озадовська Інна Іванівна

      • 15 травня 2017, 12:03

        УВАГА !!! УВАГА !!!! Засідання Клубів (Клуб спільних угод (КСУ) та Клуб директорів (КД))

        УВАГА  !!!   УВАГА  !!!!

             Засідання Клубів (Клуб спільних угод (КСУ) та Клуб директорів (КД)) відбудеться

        16 травня  2017 р.    о  14  год    в кафе Тамада (Леваневського).     ЯВКА ОБОВ"ЯЗКОВА (не залежно від участі)

             Зал під проведення засідань поки, що виділено безкоштовно, АЛЕ всі присутні ЗОБОВ"ЯЗАНІ зробити замовлення:
        чай або кава, або щось інше -треба взяти кожному.

             Презентація об"єктів ексклюзивних ( поки що можна і тих, що платить покупець)   до 5 хв на кожен об"єкт (мах   8 хв.)
             Об"єкти повинні бути розміщені на сайті АСНУ.

             Подавати заявку на презентацію та підтвердити свою присутність на засіданні потрібно:

           Гапоновій Світлані   (067) 309-29-62    і     dombc8888@gmail.com     ( дзвінок, інфа про об"єкт, посилання на пошту і ПІБ, АН,посада)

        Прохання до всіх членів: віднестися серйозно та відповідально до роботи БЦ відділення АСНУ.
        Підтвердження присутності повідомити до 15 год  15.05. 2017 р.

        Плідної нам співпраці.

        З пов. комітет з навчання.

        Автор: Озадовська Інна Іванівна

      Архів