Вхід на сайт

Ел. пошта:
Пароль:

Реєстрація на сайті

Призвіще: Область:
Ім'я: Населений пункт:
  По батькові: Номер телефону:
  Ел. пошта: Компанія:
   Пароль: Посада:
   Повторіть пароль: Рік початку роботи:
   Фото:
   З правилами розміщення об'єктів погоджуюсь

   Забули пароль?

   Вкажіть ел. пошту — ми надішлемо Вам новий пароль для входу
   Ел. пошта:

   Проблема на сайті

   Закрити
   Ваш e-mail:
   (необов'язково)
   Розкажіть нам, що сталось
   Screenshot_1222.png

   Рієлторів запрошують у соціальну мережу

   11 березня 2011, 0:00 переглядів: 6478

   1 березня Асоціація фахівців з нерухомості України (АФНУ) провела в Києві прес-конференцію, яка була присвячена наступним питанням:
   1. Стан та перспективи розвитку ринку нерухомості України.
   2. Анонсування 15-ї ювілейної Міжнародної конференції в Ялті, яка відбудеться 12–15 травня 2011 р
   3. Презентація спеціалізованої соціальної мережі для рієлторів.
    Як заявили фахівці АФНУ, соціальна мережа стане новим сучасним майданчиком для спілкування рієлторів з потенційними клієнтами.
    Протягом останніх декількох років оператори ринку нерухомості намагалися знайти нові методи роботи і просування своїх послуг. На жаль, всі вони зводилися до створення чергового сайту, який збирав оголошення про продаж або здачу в оренду об'єктів з інших аналогічних ресурсів. У результаті рієлторські бази даних росли як на дріжджах, а продавці і покупці об'єктів як і раніше знаходили один одного за оголошеннями на стовпах і в газетах безкоштовних оголошень. Але сьогодні ринок нерухомості вимагає від рієлтора нових підходів до клієнта — агент з нерухомості повинен бути не тільки там, де знаходиться об'єкт, але і там, де знаходиться покупець або продавець. І якщо покупці й продавці нерухомості сьогодні перебувають у соціальних мережах, то і рієлтор повинен бути там.
   «Принцип роботи нашої соціальної мережі такий же, як і у Facebook, — розповів «Миру Квартир» Президент АФНУ Сергій Злидень. — У рієлторів буде можливість представити себе перед клієнтом, а також виставити свій об'єкт на продаж або оренду».
    За словами президента АФНУ, в мережі будуть передбачені спеціальні сервіси, які дозволять, з одного боку, представляти потенційним покупцям і орендарям найбільш об'єктивну картину про об'єкт, з іншого — показувати його найвигідніші сторони. Крім того, сервіси рієлторської мережі дозволять зберігати права рієлтора на реалізацію об'єкта.
   Рієлторська мережа призначена для спілкування рієлторів по всій Україні. Зареєструватися в ній на сьогоднішній день можна безкоштовно. Чи стане з часом вхід в мережу платним — покаже ринок.
   Продемонструвати нову рієлторську соціальну мережу АФНУ обіцяє на 15-й ювілейній Міжнародній конференції в Ялті, яка відбудеться 12–15 травня 2011 року. Тема конференції традиційна: «Ринок нерухомості: стан, перспективи розвитку, роль професійних громадських організацій в його формуванні». Місце проведення — готель «Ялта-Інтурист». Рієлтори обговорять як шляхи розвитку ринку нерухомості, так і свої можливості вплинути на нього.
   Згідно з даними аналітичних звітів, опублікованих на сайті АФНУ, можна зробити висновок, що ринок нерухомості готовий до виходу з кризи.

   3

   6

   2

   4

   5

   Коментарі